Priedai grindų plokštėms

Priedai grindų plokštėms

 Priedai PVC grindų plokštėms

  • Valymo ir priežiūros produktai
  • Plokštės su logotipais bei grindų žymėjimo ženklais
  • PVC-U grindjuostės
  • Nuožulnios juostos – rampos ir kampai sujungiami su PVC plokštėmis

Valymo ir priežiūros produktai

Valymo ir priežiūros priemones siūlome siekdami geriausios ir efektyviausios priežiūros Jūsų grindims.

Reguliariai naudodami šiuos produktus, užtikrinsite puikią sunkiai sudėvimų grindų išvaizdą bei ilgaamžiškumą. Rekomenduojame užsisakyti šių priemonių paketą kartu su savo naujomis grindimis.

Siūlome pasirinkti iš bendros paskirties priežiūros priemonių paketo, arba  antistatinių grindų priežiūros priemonių paketo.

Plokštės su logotipais ir grindų ženklais

Galime pagaminti plokštes su beveik visais logotipais ar paveiksliukais, kokių pageidautumėte, kad sukurtume patrauklų reklaminį, informacinį įvaizdį, ar ženklą.

Esame pasirengę Jus konsultuoti dėl galimybių pagaminti grindis su Jūsų prekės ženklu ar tiesiog grindų ribų žymėjimu.

Plokštes su logotipais pjaustome CNC vandens lazerine srove. Dėl to plokščių dizainas itin švarus ir tikslus. Jas gaminti galime šių spalvų: juodos, šviesiai pilkos, tamsiai pilkos, žalios, mėlynos, raudonos, geltonos ir baltos.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad spausdindami logotipus ar ženklus ant plokščių garantuojame plokščių bei jų spalvingumo patvarumą.

PVC-U grindjuostės

PVC-U grindjuostės puikiai tinka Jūsų surenkamų grindų plokščių tiesimo užbaigimui. Šios  grindjuostės nekelia jokių rūpesčių, nereikalauja priežiūros, lengva sumontuoti ir tai ekonomiškas būdas galutinei PVC grindų instaliacijai.

Neprireiks jokio laiką švaistančio šlifavimo, netvarkingo medinių grindjuosčių ar apvadų dažymo, jokių sudėtingų kampų sujungimų. Lengvai nuvalomas krašto apdailų paviršius visada liks švarus.

Pagrindiniai bruožai

  • Nereikalauja priežiūros: PVC-U grindjuostės nereikalingos priežiūros. Bet koks įbrėžimas itin paprastai nuvalomas.
  • Galimos spalvos: Tamsiai pilka
  • Galimi dydžiai: Grindjuostė: 100 mm x 15 mm x 2.5 m ilgio
  • Priedai: vidinio kampo dalis, išorinio kampo dalis, grindjuosčių sujungimo dalys

Nuožulnios juostos – rampos, kampai ir apsauginės išorinio plokštės krašto juostelės skirtos PVC grindims

Turime detalių ir nestandartiniams grindų kraštams prie durų ar apvalių objektų. Tai nuožulnios plokštės ir kampai. Šios detalės gaminamos tų pačių spalvų kaip ir plokštės. Jas galite sujungti su 5 mm, 7 mm ir 10 mm plokštėmis. Šios dalys sumontuojamos greitai ir paprastai, tokiu būdu kaip surenkamos pačios plokštės, sukuriant saugius kraštus pėstiesiems ir transporto priemonėms, lipant ar užvažiuojant ant plokščių ir nuo jų.