Kontaktai

El. paštas: info@ecogrindys.lt, komercija@ecogrindys.lt

Tel.: +370 685 35594

UAB „Nestandartiniai.lt“
Antakalnio g. 83-1a, 10215 Vilnius

Sekite mūsų naujienas – https://www.facebook.com/ecogrindys/

UAB „Nestandartiniai.lt“ 2016-aisiais tapo oficialiu Didžiosios Britanijos grindų gamintojo Ecotile atstovu Baltijos šalims. Ecotile – 20 metų patirtį turinti kompanija, gaminanti grindų plokštes iš smūgiams atsparios tvirtos PVC Bedfordšyre, Didžiojoje Britanijoje. Šios plokštės sertifikuotos ISO9001, naudojamos Europoje ir visame pasaulyje.

Nuo 2019-ųjų esame Šiaurės Airijos kompanijos Unicorn Flooring Limited distributorius Lietuvoje. Prekiaujame jų Flexi-Tile surenkamų grindų produkcija. Daugelis šių abiejų kompanijų produktų analogiški, nežymiai skiriasi plokščių išmatavimai. Ecotile taiko 10-ies, Flexi-Tile taiko 25-erių metų garantiją, dėl to nežymiai skiriasi gamintojų kainos. Kviečiame aplankyti gamintojų internetines svetaines – akivaizdu, ten rasite daug įvairios ir skirtingos produkcijos.

Ecotile ir Flexi-Tile grindų plokštės itin atsparios, puikios išvaizdos, jas paprasta ir greita kloti, slopina triukšmą, neišskiria dulkių, neslidžios, todėl pasirenkamos daugelio pagrindinių Europos gamybos bei logistikos įmonių.

Šios grindys tinkamos gamyklose ir sandėliuose, geležinkelio stotyse ir oro uostuose, parduotuvėse ir biuruose, mokyklose ir kolegijose, garažuose, autoservisuose ir dirbtuvėse, parodose ir pardavimų stenduose, sporto ir poilsio patalpose, kalėjimuose, Policijos ir gaisrininkų įstaigose.

Laukui bei patalpoms, kur daug drėgmės, siūlome Bergo grindis. Bergo Flooring AB (Švedija) yra surenkamų grindų gamybos lyderis, gaminantis tvirto polipropileno plyteles skirtas: lauko teniso, krepšinio, rankinio, žolės riedulio aikštelėms, terasoms, automobilių salonams, namams. Gamintojas nuolatos atnaujina savo produkcijos asortimentą, kad galėtų patenkinti kiekvieno kliento norus.
Danga surenkama surakinimo būdu, taigi nereikalauja didelių instaliacijos ar specializuotos įrangos kaštų. Esant poreikiui dangą galima sumontuoti ir išmontuoti daugybę kartų, vienintelis reikalavimas dangos įrengimui tai bet koks tvirtas pagrindas.
Bergo gaminiai atsparūs šalčiui, karščiui ir UV spinduliams. Plytelės gali būti lauke tiek vasaros, tiek žiemos metu.
Ši danga yra korėta taigi vanduo neužsilaiko ant jos, o nuteka po ja, tai ypač aktualu naudojant ją teniso kortams, kur nepageidaujama, kad po lietaus telkšotų balos, pirtyse, aplink baseinus.