Priedai grindų plokštėms

 Priedai grindų plokštėms iš „Ecotile“

  • Valymo ir priežiūros produktai
  • Plokštės su logotipais bei grindų žymėjimo ženklais
  • PVC-U grindjuostės
  • Nuožulnios plokštės, kampai ir mažėjančios juostos skirtos „Ecotile“

Valymo ir priežiūros produktai

„Ecotile“ valymo ir priežiūros priemones sukūrėme siekdami geriausio ir efektyviausio Jūsų grindims.

Reguliariai naudodami mūsų produktus, užtikrinsite puikią sunkiai sudėvimų grindų išvaizdą bei ilgaamžiškumą. Rekomenduojame užsisakyti šių priemonių paketą kartu su savo naujomis grindimis.

Siūlome pasirinkti iš „Ecotile“ bendros paskirties priežiūros priemonių paketo, arba  „Ecotile“ antistatinių grindų priežiūros priemonių paketo.

Plokštės su logotipais ir grindų ženklais

Galime pagaminti plokštes su beveik visais logotipais ar paveiksliukais, kokių pageidautumėte, kad sukurtume patrauklų reklaminį ar informacinį įvaizdį, ar ženklą.

Esame pasirengę Jus konsultuoti dėl galimybių pagaminti grindis su Jūsų prekės ženklu ar tiesiog grindų ribų žymėjimu.

Plokštes su logotipais pjaustome CNC vandens lazerine srove. Dėl to plokščių dizainas itin švarus ir tikslus. Jas gaminti galime šių spalvų:

juodos, šviesiai pilkos, tamsiai pilkos, žalios, mėlynos, raudonos, geltonos ir baltos.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad spausdindami logotipus ar ženklus ant plokščių garantuojame plokščių bei jų spalvingumo patvarumą.

PVC-U grindjuostės

„Ecotile“ PVC-U grindjuostės puikiai tinka Jūsų blokuojamų grindų plokščių tiesimo užbaigimui. Šios  grindjuostės nekelia jokių rūpesčių, nereikalauja priežiūros, lengva sumontuoti ir tai ekonomiškas būdas galutinei Jūsų „Ecotile“ grindų instaliacijai.

Neprireiks jokio laiką švaistančio šlifavimo ar netvarkingo medinių grindjuosčių ar apvadų dažymo, jokių sudėtingų kampų sujungimų. Lengvai nuvalomas krašto apdailų paviršius visada liks švarus.

Pagrindiniai bruožai

  • Nereikalauja priežiūros: PVC-U grindjuostės nereikalingos priežiūros. Bet koks įbrėžimas itin paprastai nuvalomas.
  • Galimos spalvos: Tamsiai pilka
  • Galimi dydžiai: Grindjuostė: 100 mm x 15 mm x 2.5 m ilgio
  • Priedai: vidinio kampo dalis, išorinio kampo dalis, grindjuosčių sujungimo dalys

Nuožulnios plokštės, kampai ir apsauginės išorinio plokštės krašto juostelės skirtos „Ecotile“

Turime detalių ir nestandartiniams grindų kraštams prie durų ar apvalių objektų. Tai nuožulnios plokštės ir kampai. Šios detalės gaminamos tų pačių spalvų kaip ir plokštės. Jas galite sujungti su E500 / 5, E500 / 7 ir E500 / 10 plokštėmis. Šios dalys sumontuojamos greitai ir paprastai, tokiu būdu kaip blokuojamos pačios plokštės, sukuriant saugius kraštus pėstiesiems ir transporto priemonėms, lipant ar užvažiuojant ant plokščių ir nuo jų. E500 / 6 plokštėms pritaikėme apsaugines išorinio plokštės krašto juosteles. Jas gaminame šviesiai arba tamsiai pilkas ir juodas. Kad būtų saugus grindų kraštas, šios juostos klijuojamos prie plokščių krašto ir grindų.